تیمی که از موقعیت ‌هایش استفاده کند برنده دربی خواهد بود

به گزارش خبرگزاری موج، مجید نامجو مطلق مربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس گفت: تصمیم‌ها بر این شد بازی برگزار شود که ما هم تبعیت می‌کنیم و با تمام توان و قدرت وارد زمین می‌ شویم. امیدوارم بازی جذابی رقم بخورد.

* خبر خوب برای ما و هواداران برگشت علی کریمی است

او افزود: تیم پرسپولیس را به خوبی آنالیز کرده ایم و از شرایط این تیم آگاه هستیم. پرسپولیس تیم خوبی است و در این سمت استقلال هم شرایط خوبی دارد و علیرغم اینکه بازیکنان مصدوم داریم، اما دیگر بازیکنان می‌توانند نبود آن‌ها را پوشش دهند. استقلال شرایط خوبی دارد و با وجود اینکه ۲-۳ مصدوم داریم و در این بازی تاثیر می‌گذارند، ولی چند جوان داریم که می‌توانند نبود این بازیکنان را پوشش بدهند. خبر خوب برای ما و هواداران برگشت علی کریمی است. قطعا بازی سختی داریم و هر تیمی که از نظر روحی و روانی و تمرکز در شرایط بالاتری باشد برنده دربی خواهد بود.

مربی استقلال ادامه داد: در این بازی فرصت‌های گل کمتر به دست می‌آید، اما تیمی که از موقعیت ‌هایش استفاده کند برنده دربی خواهد بود. در این هفته سعی کردیم کاملا آرامش را به تیم تزریق کنیم و در یک محیط بسته تمرین کردیم. هر چند زیاد تمرین نکردیم، اما از نظر انگیزه بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند.

نامجو مطلق افزود: در این مسابقه شور و شوق هواداران وجود ندارد و واقعا جای آن‌ها خالی است. فکر می‌کنم فقط یک بار بدون تماشاگر دربی برگزار شده و امیدوارم یک بازی خوب و تماشاگر پشند را از سوی دو تیم شاهد باشیم.

نامجو مطلق ادامه داد: مهم این است که بازی‌ها با خوبی و خوشی تمام شود. در پایان فصل خستگی در ساق‌های بازیکنان مشهود است، امیدوارم بازی در ۹۰ دقیقه تمام شود، اما آمادگی ضربات پنالتی را هم داریم. قطعا خودمان را برای کل بازی آماده می‌کنیم.

مربی استقلال در خصوص مصدومان این تیم گفت: چشمی، دانشگر و یزدانی هنوز بهبود پیدا نکردند. جا دارد از همه بچه‌ها تشکر کنم که در این روز‌ها خیلی تلاش کردند، حتی سیاوش یزدانی با مصدومیت می‌خواست برای تیم ما بازی کند، اما روز گذشته جلسه داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که سلامتی بازیکنان مهم است و با وجودی که یزدانی می‌خواست با آن شرایط بازی کند، ولی متاسفانه به بازی نرسید. البته ما بازیکنانی داریم که می‌توانند جای آن‌ها را پر کنند.

* حیدری یکی از با پرستیژترین داوران ایران است

نامجومطلق در خصوص تغییر پی در پی داور دربی و اینکه باشگاه پرسپولیس به انتخاب داوران اعتراض کرده است گفت: متاسفانه چند هفته هجمه‌ای علیه استقلال به راه افتاد که نیاز به بررسی دارد. اگر در کل لیگ داوری‌ها را بررسی کنید اشتباهات که غیر عمد هم بوده به ضرر تیم استقلال رقم خورده است و نباید این اشتباهات دوباره رخ بدهد. حیدری یکی از با پرستیژترین داوران ایران است، اما من به او انتقاد دارم، چون قبل از آخرین بازی ما به قائدی گفت خودت را زمین نزن که من پنالتی نمی‌گیرم.

نامجو مطلق افزود: این اتفاق نباید دوباره تکرار شود. من به سلامت داورانمان اعتقاد دارم و امیدوارم بازی به شکلی پیش برود که هر تیمی مستحق پیروزی است راهی فینال شود. به هر حال صحبت‌ های ما به شکلی باشد که قبل از این دیدار به داوران آرامش بدهد. آن‌ها باید کمترین اشتباه را داشته باشند و امیدوارم در مسابقه فردا این اتفاق رخ بدهد.

مربی استقلال در خصوص اینکه ظاهرا سفر سعادتمند به ایتالیا باعث ناراحتی کادر فنی استقلال شده است گفت: با توجه به اینکه استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده و باشگاه باید قبل از پایان فصل ین مشکل را حل می ‌کرد ظاهرا این سفر باید انجام می‌شد، ولی من هم نظرم با شما یکی است و حقیقتا زمان این سفر را من مناسب ندیدم. شاید آن‌ ها معذورات داشتند و باید می ‌رفتند، ولی اگر در این شرایط در کنار بچه‌ ها حضور داشتند بهتر بود.

نامجو مطلق در خصوص اینکه گفته می ‌شود فرهاد مجیدی در جریان بازی ‌ها از اپل واچ استفاده می ‌کند اضافه کرد: اصلا و ابدا این اتفاق نیفتاده، چون مجیدی آنقدر تمرکزش روی بازی است که اصلا به این مسائل فکر نمی‌کند. من فکر می‌کنم روی این مسائل کوچک تمرکز نکنیم بهتر باشد.

لینک خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =