مهدی ترابی قراردادش را فسخ نکرده بلکه فقط درخواستش را داده است

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور در تمرین عصر دو شنبه گذشته پرسپولیس گفت: از کادر فنی و بازیکنان حمایت می‌کنیم. ایشان به ما لیست داده‌ و زمان نقل و انتقال بعد از ششم شهریور بود. با بازیکنان مدنظر گل‌محمدی تماس گرفتیم و بعد از تاسوعا و عاشورا هم وارد مذاکره شدیم که خبرهای خوشی در راه است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره فسخ قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس تصریح کرد: قرارداد ترابی در گذشته امضا شده و متاسفانه بندی در قرارداد او وجود دارد که ما را در شرایط خاص قرار داده است. اگر ۹۰ درصد مبلغ قرارداد تا یک بازی قبل از پایان لیگ به ترابی پرداخت نشود او حق فسخ داشت. با این حال ما توانستیم ۸۰ درصد این قرارداد را پرداخت کنیم اما او به خاطر مبلغ باقیمانده می توانست فسخ کند.

رسول ‌پناه در این باره تاکید کرد: مشکل اصلی او خانوادگی بود!  قول داد اگر مشکلش برطرف شود به پرسپولیس برگردد. او گفته اگر مشکلم در یکی دو روز آینده حل شود قطعا در پرسپولیس خواهم ماند. ترابی شاید به قطر برود او قرارداد را فسخ نکرده بلکه فقط درخواستش را داده! مثل شکایتی است که شما می کنید اما معلوم نیست وارد است یا خیر.

رسول‌پناه درباره روند عقد قرارداد با اعضای این تیم گفت: پنج بازیکن تیم،  بندی در قراردادشان دارند که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی با پرداخت عدد یا درصدی پرسپولیس را ترک کنند. بند دیگری هم وجود دارد که اگر دریافتی‌شان به درصد خاصی نرسد، می‌توانند فسخ کنند.

وی افزود: بالاترین پرداختی را بین باشگاه ها داشته ایم.  پاداش‌ها و معوقات هم پرداخت شده است. پرداختی به برخی بازیکنان بیشتر هم بوده است که مثلاً به بشار رسن برای این فصل ٩٢ درصد پرداخت شده است.

رسول پناه درباره زمان عقد قرارداد با بازیکنان جدید و روند مذاکره با انها اذعان داشت: با پنج بازیکن صحبت داشتیم اما برای دروازه‌بان هنوز تصمیمی نگرفتیم. امروز سه شنبه روز مذاکره است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ماندن یا رفتن بشار رسن و علی علی پور گفت: بشار یکی از بازیکنان با غیرت پرسپولیس و باعث افتخار تیم است. با مدیر برنامه‌هایش توافق اولیه داشتیم.  مطالبات سال گذشته او را باید پرداخت کنیم و می‌توانیم تمدید کنیم؛ اما یکی از بحث‌های اصلی ما علیپور است، چون قراردادش تمام شده و امیدوارم زودتر بیاید تا توافق منطقی کنیم. فقط بشار و علیپور قرارداد ندارند. همچنین پنج بازیکن بند جدایی در قراردادشان هست و می‌توانند جدا شوند.  

رسول پناه درباره عدم پرداخت پول به علیرضا بیرانوند بابت متمم قراردادش تاکید کرد: او متمم دارد که در سازمان لیگ ثبت نشده و اجازه پرداخت هم نداریم.

وی درباره پرونده شکایت از آنتونی استوکس تصریح کرد: شکایتی را تنظیم کردیم و به فدراسیون فوتبال ارائه دادیم. ترجمه آن را هم به فیفا خواهیم داد.

رسول‌پناه درباره طبابت خود در عرصه دندانپزشکی و اینکه از او به عنوان دندانپزشک وزیر ورزش یاد می شود گفت: هیچ مطبی ندارم. فقط در ورامین در درمانگاه کار می کردم. آقای وزیر یکبار گفت حالا که می گویند دندانپزشک من هستی این کار را بکن که حرفشان درست از آب در بیاید. من به واسطه آشنایی با مرحوم جعفر کاشانی به باشگاه پرسپولیس آمدم و سابقه حضور در تیم شاهین را در کنار ایشان داشتم و کارشناس فوتبال هم هستم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس راجع به رفتن بیرانوند تاکید کرد: سه بار به باشگاه بلژیکی نامه زد و به بیرانوند گفتیم برای تست پزشکی برود و سپس بازگردد اما او رفت و دیگر خبری نداشتیم. در قراردادی که او با اقای انصاریفرد بسته بود و هیات مدیره در جریان جزئیات متمم نبود چیزهای مختلفی وجود داشت که باید به هوادار هم پاسخگو باشیم.

لینک خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 15 =