ورود نفتکش های ایرانی به ونزوئلا نشان دهنده اقتدار است نه مذاکره

سردار محمد اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به رسیدن نفتکش‌های ایران به ونزوئلا، اظهار داشت: ۴۲ سال است که ایران در تقابل با آمریکا قرار دارد تا به حق خود در همه زمینه ها دست یابد.

وی ادامه داد: یکی از این تقابل ها امر صادرات است که ایران خواستار صادرات به کشورهای دیگر است.

جانشین قرارگاه ثارالله با بیان اینکه ونزوئلا هم همانند ایران از سوی آمریکا مورد تحریم قرار گرفته است، افزود: با توجه به نیاز این کشور به نفت و بنزین، مسوولین ما تصمیم گرفتند ۵ کشتی حامل نفت را راهی این کشور کنند.

سردار کوثری با بیان اینکه آمریکایی ها با تهدید های خود می خواستند مانع رسیدن این نفتکش ها به ونزوئلا شوند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در اینباره اقتدار خود را نشان داد و این نفتکش ها وارد ونزوئلا شدند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با رعایت قوانین سازمان ملل این اقدام را انجام داده است لذا این کار ادامه خواهد داشت.

رسیدن نفتکش های ایرانی به ونزوئلا نشان دهنده اقتدار است نه مذاکره

جانشین قرارگاه ثارالله با بیان اینکه این موضوع نشان دهنده اقتدار است نه مذاکره، اظهار کرد: مذاکره با کسانی باید انجام شود که به معنای واقعی به توافقات پایبند باشند در حالی که اقتدار در مقابل کسانی است که مذاکره را می خواهند به نفع خودشان تمام کنند است.

سردار کوثری تصریح کرد: آمریکا و صهیونیست ها بدانند که ایران با کسی رودربایستی ندارد و در چارچوب قوانین بین الملل کار خود را انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه این اقتدار به لطف خدا و به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی است، بیان کرد:  انشالله به اقتدار نهایی مان یعنی سرنگونی رژیم صهیونیستی دست خواهیم یافت.

جانشین قرارگاه ثارالله در پایان خاطرنشان کرد: آمریکایی ها بدانند در حد یک کشور هستند نه در حد تجاوزگری که مانند گذشته می خواستند جهان را به تصرف خود درآورند.

لینک خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + بیست =